O Firmie
     Firma DANA działa na terenach województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego od 1990 roku. Specjalizuje się zarówno w obsłudze handlu detalicznego, jak również gastronomiczno - cukierniczego.
    
     Początkowo jako 2 osobowa spółka cywilna, później po połączeniu udziałów z hurtownią Mors w styczniu 1999 ma 4 wspólników, a w 2002 roku uzyskuje status spółki jawnej i w tej formie działa do dnia dzisiejszego.

     W roku 2017 wspólnicy nabywają udziały w firmie Chłodnie Wschód Sp. z o.o. i tym samym przystępują do grupy logistyczno - zakupowej o tej samej nazwie.
    
     Zarówno, dzięki wieloletniej praktyce w branży, jak i wsparciu wiodących firm na rynku żywności mrożonej, pragniemy zapewnić państwu kompleksową obsługę, doskonały serwis i bardzo dobre warunki handlowe. Jako dystrybutor żywności mrożonej bardzo duży asortyment towarów. Naszych odbiorców obsługują od wielu lat profesjonalni handlowcy, a dostawy realizujemy specjalistycznymi samochodami. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze asortymentu, koordynują akcje promocyjne producentów i dbają o wysoką jakość współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy elastyczni we współpracy z naszymi kontrahentami i szybko reagujemy na ich zmienne potrzeby.

     Naszymi kluczowymi dostawcami są między innymi:  McCain, Froneri, Koral, Algida, Donerking, Frosta, Fanex, dr Oetker, Oerlemans, Lodmor, Sery ICC, Lorraine, Feliks, Abel, Hortex, Animex - Morliny, Jagr, Majonezy Kętrzyńskie, Develey, Sery ICC, Prymat i wiele innych.

     Pomimo bardzo szerokiego asortymentu nadal jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w doborze produktów.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00
Sobota - Niedziela
nieczynne
Od historii do dnia dzisiejszego...
DANA Spółka Jawna
DANA Spółka Jawna

Dane adresowe:

"DANA" A. POPOWSKI, D. POPOWSKA,
T.SADAWA, R.SADAWA SPÓŁKA JAWNA
ul. Berylowa 10
82-310 Elbląg, Gronowo Górne

Sklep internetowy: sklep.dana.elblag.pl
emai: biuro@dana.elblag.pl
tel:    +48 55 233 5000

KRS:   0000086093
NIP:   5781007760
REGON:  002813300